Arama:
!!! Türkiye’nin En Büyük Monşarj Asansör Üreticisi !!!

Restorant, cafe, otellerde yemek servislerinize kalite ve hız katın. Monşarj asansör ile 100 Kg a kadar yüklerinizi güvenle taşırsınız. Servis asansör 250 kapasiteye sahip yük asansörlerine verilen genel bir bir isimdir. Küçük yük asansörü olarak da isimlendirilmektedir. Servis asansörleri genel olarak inşaat alanlarında, gemilerde yük ve eşyaların taşınmalarında kullanılır. Bu asansörler insan taşınmasında kullanılmaz.

Türkiye'nin Servis Asansör Markası
Videoyu oynat

Servis asansör ile 250 Kg ve daha yukarısındaki  yüklerinizi taşıyabilirsiniz. Servis asansör insan taşıma asansörlerinin minyatür halidir diyebiliriz. Çalışma sistemi ve diğer tüm özellikleri hemen hemen aynıdır. Servis asansör küçük alanlara kurulabilir. Kullanım amacı ağırlığı az olan yüklerin taşınmadır. Servis asansör ekonomik bir asansör çözümüdür ve bir çok alanda tercih edilmektedir. Restoran, yemekhane, fabrika, kamu binaları servis asansörün başlıca kullanım alanları arasındadır.

Monşarj asansör üretiminde Türkiye’nin En Büyüğüyüz. Komple paket monşarj asansör veya montaj dahil hizmetinizdeyiz. Üretim ve montajını gerçekleştirdiğimiz bazı monşarj asansör çalışmalarımız.

Hakkımızda

Asansör üretiminde 50 yıllık bir geçmişe sahip olan Blues Asansör Türkiye’nin en köklü asansör firmaları arasındadır. Monşarj asansör, servis asansör, Read more

İletişim
İletişim

BLUES OF İSTANBUL YAPI ANONİM ŞİRKETİÇavuşoğlu Mah. Çobanyıldızı Cad. No:65 Kartal / İSTANBULKartal V.D. 1780762746Hüseyin YILDIRIM : +90 532 282 Read more

Katalog
Katalog

BLUES MONSARJ ASANSOR KATALOG