Servis Asansör Nerde Kullanılır?

Servis asansör yük asansör sınıfındadır ve insan taşınmaz. Servis Asansör nerde kullanılır? Servis asansör genel olarak inşaat alanlarında her türlü inşaat malzemesini işçilerin katlarına ulaştırmak için kullanılan ideal bir sistemdir.

İnşaat Alanında Neden Servis Asansör Kullanalım?

Öncelikle servis asansör oldukça ekonomik bir asansör sistemidir. İmalat ve kurulum süreleri oldukça hızlıdır. Bundan dolayı işinizi aksatmaz aksine hızlı çözüm olur. Servis asansör; yük asansör ya da insan asansör sistemlerinin küçültülmüş versiyonlarıdır diyebiliriz. Yani servis asansör sistemleri imalat ve kurulum aşamaları diğer büyük asansör sistemlerinde olduğu gibidir.
Servis asansör farkı tüm işlemlerin daha küçük düzlemde gerçekleşmesi ve bu asansörlerin makine emniyet yönetmeliklerine bağlı olmamasından ötürü çok daha kolay bir şekilde uygulanabilmesidir. 

Gizlilik Politikamız

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI Firmamızda verilen hizmetler ve Orta Mah. Güzelgün Sok. No : 13 Kartal / İSTANBUL adresinde kayıtlı  Read more

Asansör Modelleri

Asansör modelleri; yük asansörü, yolcu asansörü, yemek asansörü, otomobil asansörü, villa asansör gibi oldukça fazla alanda üretilebilmektedir. Asansör modellerinin bu Read more